Co jsou to výzvy?!

Hrajete si rádi? My také, průběžně pro Vás připravujeme různé výzvy. Hledáme zajímavá místa. Za návštěvu a nalezení loga můžete sbírat "OQR" . K čemu že je to "OQR" dobré? Aktuálně jde o jediný způsob jak se posunout vzhůru v objevitelském žebříčku.

Značka Rarita Popis Maximum Délka výzvy
Zlatá Při návštěvě zlatého objevu obdržíte 100 OQR 3 Měsíc
Stříbrná Při návštěvě stříbrného objevu obdržíte 10 OQR 5 Týden
Bronzová Při návštěvě bronzového objevu obdržíte 1 OQR 20 Den
Běžná Při návštěvě běžného objevu obdržíte 0,1 OQR 100 Den

Věříme, že je princip jednoduchý. Při návštěve objevu najděte naše logo s OQR kódem . Po jeho načtení se uloží navštívený objev do Vašeho cestovatelského deníku a pokud jste zde ještě v rámci aktuální výzvy nebyli, připíše se Vám i příslušný počet OQR do objevitelského žebříčku.

Co když už jste v minulosti objev navštívili a je zrovna teď ve výzvě? OQR se Vám přičtou samozřejmě znovu, neboť Vaše návštěva z aktuální výzvy je platná...

Objevuj + QRkuj = OQR


Celý proces výzev je možné popsat i takto:

1. Sledujte OQR.cz
2. Vyberte si výzvu
3. Navštivte objev
4. Najděte a načtěte OQR
5. Posuňte se v objevitelském žebříčku

Může se stát, že naše logo nenajdete hned, neboť jej pořadatel výzvy například někam schoval. Kde konkrétně je umístěné, se dozvíte v popisu výzvy, případně se informujte přímo v místě objevu.

Mějte prosím na paměti, že kód je funkční i po výzvě, ale už Vám nepřidá OQR z výzvy ale jen standartní počet viz tabulka výše.